BeleefNoordholland.nl

0900-3844515(25ct p/m)

2 Dagen Vergaderen aan het strand in Bergen aan Zee

Uniek en prachtig gelegen, boven op een duintop kunt hier bij deze vergaderlocatie prachtig uitkijken over de duinen op de zee. Inspirerend, rustgevend en uiteraard mogelijkheden om even een frisse neus te halen aan het strand.

Vooraanzicht Hotel Nassau-Bergen
Bijzondere vergaderlocatie in Bergen aan Zee

Uniek en prachtig gelegen, boven op een duintop kunt u vanuit deze vergaderlocatie prachtig uitkijken over de duinen op de zee. Inspirerend, rustgevend en u heeft de mogelijkheid om zo de locatie even uit te lopen om op het strand even heerlijk uit te waaien en een frisse neus te halen. Zo kunt u voor, tijdens of na uw vergadering er even heerlijk tussen uit.

De mooist gelegen vergaderlocatie van Nederland

Boven op het duin, pal aan het prachtige Noordzeestrand, staat Hotel Nassau-Bergen. Met een rijke geschiedenis en gesitueerd in het nog altijd pittoreske Bergen aan Zee, is dit hotel een begrip in de omgeving. Er zijn 4 mooie vergaderzalen, allen met direct daglicht en prachtig uitzicht of over de duinen, of over de tuin, of over zee. De zalen verschillen van grootte, en bieden plaats aan groepen van 4 - 40 personen. Alle zalen zijn uitgerust met beamer en scherm, flip-over met papier en stiften, een door de gast gewenste opstelling en een vergaderkit.

Tevens kan er in de zomer met de groep exclusief worden gebarbecued in onze mooie buitenkeuken!

Mocht u een activiteit willen organiseren zoals een bootcamp, mountainbiken, wake boarden of iets anders enerverends als afwisseling op uw meeting; wij zijn u graag van dienst bij de organisatie hiervan. De mogelijkheden zijn zeer uitgebreid!

Overnachten boven op de duinen

Het hotel beschikt over 41 nette kamers. Bijna alle kamers hebben zicht op zee of over de duinen. Er is een groot aantal kamers dat ook over een balkon of terras beschikt. Alle kamers zijn uitgerust met een eigen badkamer, föhn, telefoon, kluisje en de mogelijkheid tot draadloos internet.

Restaurant en bar

In het hotel bevinden zich een gezellige hotelbar en een restaurant. Buiten heeft het hotel een verwarmd buitenzwembad (vanaf ca. half mei), een heerlijk zonneterras en een prachtige buitenkeuken met Big Green Eggs, waar u kunt genieten van een exclusief barbecue diner.

Bij dit 2-Daagse vergaderarrangement in Bergen aan Zee is inbegrepen:
    • ontvangst met iets lekkers uit de keuken
    • 1 overnachting
    • 1x ontbijtbuffet
    • 2x een lunchbuffet
    • 1x een 3-gangen diner
    • koffie en thee in de vergaderzaal, ijswater, vergadermints
    • zaalhuur inclusief flip-over met papier en stiften, beamer met scherm en vergaderkit (naambordje, pen, notitieblokje)
    Prijs: € 195 p.p.
    Minimum aantal personen is 10. Bij groepen kleiner dan 10 personen bedraagt de toeslag € 10,00 per persoon. Voor een exclusieve barbecue rekenen wij een toeslag per persoon, afhankelijk van de inhoud van de barbecue.

    De prijs van dit 2-Daagse vergaderarrangement in Bergen aan Zee is geldig tot en met 31 december 2012.
Kaart

Informatie aanvragen
Bel me nu

0900-3844515(25ct p/m)